RODO - Ochrona danych osobowych 

W związku z wejściem w życie w dniu 25 maja 2018 nowych przepisów dotyczące ochrony danych osobowych I wynikających z nich obowiązków informujemy o zasadach przetwarzania tych danych i  przysługujących Tobie  prawach.

Administratorem danych jest Ryszard Suski Firma Komputerowa w Łodzi przy ul 11 Listopada 75.
Administrator zagwarantuje że zostają zapewnione wszystkie twoje prawa wynikające z przepisów ochrony danych. 

Twoje dane osobowe mogą być pozyskiwane ze znajdującego się na naszej stronie formularza zamówienia,  formularza kontaktu oraz w trakcie korespondencji mailowej i listownej,  obsługi serwisowej, obsługi licencji, zapytań i reklamacji i przetwarzane wyłącznie w tych celach.
Nie przekazujemy  żadnych danych podmiotom zewnętrznym za wyjątkiem, i to w sposób ograniczony, przy obsłudze usługi płatności przez serwis zewnętrzny (Przelewy24.pl i PAYPAL) oraz gdy jest to wymagane przepisami prawa.

Naszą polityką prywatności jest także ograniczenie pozyskiwania danych do niezbędnego minimum.

W zakresie korzystania z podanych adresów email informujemy że mogą one być tak że wykorzystane przesyłania informacji o zmianach w programie i promocjach  ale tylko wtedy gdy zostanie udzielona na to Twoja zgoda.
Administrator zapewnia również że adresy e-mailowe także nie są nigdzie  przekazywane.

Fakturka 2019 Magazyn

cena programu

Z opcją prostego magazynu

Zdejmowanie ilości fakturą. Rapoty stanów i zysków. Tworzenie zestawów i zdejmowanie ich składników. Więcej...Fakturka 2019 Eksport

cena programu

3 w jednym !
Wersja Standard i Magazyn plus faktury eksportowe. 

Wystawianie w Euro i innych walutach. Faktury w językach obcych.   Opcja zmiany tłumaczeń.  Autotłumacz. Więcej...